Majowe zmagania zapaśników
Dodane przez aszwedzik dnia 29.05.2012 20:02
Maj dobiega końca, więc jest dobra okazja do podsumowania miesiąca w sporcie - w zapasach.

Zaczęliśmy bardzo dobrze - 5.05.12 r. w Chełmie Michał Koczur (1b PG) w Międzynarodowym Turnieju Młodzików UKS w Zapasach w Stylu Klasycznym w kat. do 73 kg zajął III. miejsce i to był jedyny medal.

19.05.12 r. w Piotrkowie Tryb. odbyły się eliminacje do XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zapasach Styl Klasyczny, w których Adrain Czyż (2a PG) w kat. do 46 kg zajął I. miejsce.

Uczestniczyliśmy również w Piotrkowie Tryb. w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w Zapasach w Stylu klasycznym.
Wicemistrzem Polski w kat. do 46 kg został Adrian Czyż. Gratulujemy!!!!

20.05.12 r. w Woli Krzysztoporskiej w II Turnieju Młodzików - Mistrzostwach Województwa w Zapasach Klasycznych drużynowo zajęliśmy III. miejsce, ale indywidualnie nasi zawodnicy uplasowali się na medalowych pozycjach:
- Michał Koczur kat. 73 kg - I m.
- Rafał Kałużny kat. 66 kg - II m.
- Konrad Grzywacz kat. 59 kg - III m.
- Szymon Broszkiewicz kat. 53 kg - III m.

Zdaniem trenera - p. Tomasza Łapińskiego - chłopcy są bardzo dobrzy i liczą na kolejne medale, czego im gorąco życzymy i gratulujemy sukcesów!!!