Rok szkolny 2013/2014
Konkursy
L.p. |
Data |
Nazwa konkursu |
Ilość osób |
Osiągnięcia |
Szczebel miejski |
||||
2. |
15.05.2014 |
X Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas szóstych "Olimpijskie potyczki matematyczne", |
3 |
I m. Maciej Szymczykiewicz |
1. |
25.11.2013 |
Międzyszkolny Konkurs „Mistrz gry w warcaby” |
II m. Bartosz Fortuna |
|
Szczebel rejonowy |
||||
1. |
02.04.2014 |
III Etap wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. mjr. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 - 1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej” |
2 |
Maciej Szymczykiewicz, Jakub Rochowski – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego |
Konkursy artystyczne
L.p. |
Data |
Nazwa konkursu |
Ilość osób |
Osiągnięcia |
Szczebel miejski |
||||
5. |
14.04.2014 |
Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych |
I m. Agnieszka Stawska Wyróżnienie: Natalia Dziegieć |
|
4. |
11.04.2014 |
III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wiosenne Inspiracje” |
III m. Mateusz Król |
|
3. |
06.01.2014 |
Międzyszkolnym Konkursie na Najpiękniejszą Szkolną Choinkę |
II m. |
|
2. |
06.01.2014 |
Orszak Trzech Króli |
I m. za przebranie |
|
1. |
04.12.2013 |
Międzyszkolny Konkurs Wokalny szkół podstawowych |
I m. Julia Jaguścik II m. Klaudia Sobczyk |
|
Szczebel wojewódzki |
||||
1. |
Talent roku 2013 w regionie piotrkowskim – pływanie |
Agnieszka Stawska |
||
Szczebel ogólnopolski |
||||
2. |
XXXV Ogólnopolskie Spotkania z Poezją Marii Konopnickiej |
II m. Agnieszka Stawska |
||
1. |
03.2014 |
Ogólnopolski Konkurs „Legendy Polskie” |
7 |
I m. Patrycja Miara – praca plastyczna, klasy 4-6 |
Zawody sportowe
L.p. |
Data |
Nazwa zawodów |
Ilość osób |
Osiągnięcia |
Szczebel miejski |
||||
2. |
02.06.2014 |
Indywidualne Biegi Przełajowe |
Dziewczęta: I m. Agnieszka Stawska III m. Julia Jaguścik Chłopcy: I m. Dawid Ryszka II m. Jakub Kustalik III m. – Eryk Piotrowski Klasa 6: I m. Dawid Kosiński |
|
1. |
23,25.04. |
Mistrzostwa Radomska w piłce nożnej chłopców |
I m. drużynowo: Dominik Fronczyk, Krystian Banaszczak, Bartłomiej Grzywacz, Dawid Kosiński, Patryk Kopiecki, Seweryn Zatoń, Adrian Koń, Kacper Chrząszcz, Damian Kaczorowski, Eryk Piotrowski, Mateusz Tuderek, Mateusz Kempski |
|
Szczebel powiatowy |
||||
1. |
28.05.2014 |
Mistrzostwa w Piłce Nożnej |
II m. drużynowo |
|
Szczebel wojewódzki |
||||
3. |
15.03.2014 |
II Wojewódzki Turniej Młodzieży Szkolnej (roczniki 2001 - 2003) w Zapasach w Stylu Klasycznym |
Szkoła - II m. Indywidualnie: I m. Marcin Pupiec – do 32 kg Patryk Wodo – do 100 kg II m. Damian Dudzik - do 42 kg Jakub Wiewira - do 59 kg III m. Kasjan Krawczyk – do 42 kg Miłosz Dębski - do 53 kg |
|
2. |
17.11.2013 |
I Wojewódzki Turniej Młodzieży Szkolnej w Zapasach w Stylu Klasycznym |
8 |
Szkoła - II m. Indywidualnie: I m. Marcin Pupiec – do 32 kg Patryk Wodo – do 100 kg II m. Miłosz Dębski - do 53 kg
Marcin Sztanderski – do 59 kg III m.
Kamil Bogacz – do 42 kg |
1. |
31.10.2013 |
Mistrzostwa klas IV w pływaniu w Łodzi |
III m. Agnieszka Stawska - na 100 m. |
|
Szczebel ogólnopolski |
||||
1. |
24.05.2014 |
III Turniej Młodzieży Szkolnej w Zapasach w Stylu Klasycznym (roczniki 2001 - 2002) |
I m. Patryk Wodo - do 100 kg II m. Damian
Dudzik - do 47 kg II m. Adrian Politański - do 66 kg III m. Marcin
Pupiec do 32 kg |